penktadienis, gruodžio 2

... ir Kokono mugė

Tyliai tyliai nuo kovo iki paties gruodžio. Praėjo geri aštuoni mėnesiai. Spėjau baigti universitetą (pagaliau), aplankyti išsiilgtąją Nidą, užauginti krūvą cukinijų, sudalyvauti vestuvėse, "atžymėti" savų vestuvių penkmetį, sulaukti Juliaus trečiojo gimtadienio, tapti bedarbe. Tiek daug ir dar daugiau nepaminėtų įvykių... Bet šiaip šie metai man kažkokie kriziniai, nulis noro kažką daryti, kurti, net eiti į priekį. Todėl ir tyla čia tokia ilga.
Tačiau. perskaičiau didžiulę krūvą knygų. Atradau istorinius romanus ir skaitymą anglų kalba. Nuostabu. Dar atradau Isabel Allende ir Pietų Amerikos istoriją. negaliu skaityti knygos ir nepasidomėti kontekstu.

O kodėl rašau šiandien? Nes jau ryt nuostabioji KOKONO mugė. Kurioje turėjau laimę pernai dalyvauti, o šiemet dalyvausiu kitaip - kaip pirkėja. Čia viskas KAS KUR KADA. Mes keliausim ryt iš pat ryto, reikia Kalėdų senelio maišą dar šiuo tuo papildyti.p.s. ačiū E. ir G. kad pasigedot :)

2 komentarai:

  1. aš irgi pasigedau ;). šiandien. papasakojo "pypliai iš palėpes" šį tą. ačiū už gerus žodžius, parašysiu į paštą dėl l.l.senos skolos ;))) Gintė

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ginte, dėl kokios? Man ir atmintis šlubuoja, prie visko... :) Ir mugėj neapsilankėm, dėl ko labai gaila, vėjaraupiai mus užpuolė :(

    AtsakytiPanaikinti