Apie

Smagu, kad užsukote! Aš esu Sigita.
Truputėlį sunku parašyti apie save teisingai, nepagražintai, bet ir nenuvertinant. Jau kurį laiką prisistatydavau esanti pirmiausia mama. Mama vis dar esu, čia jau amžina, tačiau pastaruoju metu norisi būti kažkuo daugiau  nei mama. Labai norėčiau surasti save, kaip kartais sakau "sužinoti kuo noriu būti užaugusi".
Bandžiau būti lėlininkė, tačiau pati jaučiau, kad kažko trūko, perdegiau, neliko varančios ugnelės ir naujos lėlės negimsta. Negali žinoti, gal tai laikina, bet kol kas nenoriu gadinti medžiagų, savo nuotaikos ir laiko. Džiaugiuosi įgytomis žiniomis, tikiu, jų niekada nebus per daug.
Praėję metai man buvo tylos metai, o per juos susikaupė tiek minčių, kad kartais pradedu galvoje mintis dėlioti tokiais sakiniais kokius užrašyčiau. Taip ir prisiminiau savo blogą - erdvę sakiniams nebetelpantiems galvoje suguldyti.
Noriu rašyti apie namus ir jų kūrimą, nes pastaruoju metu man tai labai įdomu, jaučiu, kaip mūsų namai įgauna savitą stilių, o aš naują pomėgį - ieškoti senų ir naujų, įdomių ir naudingų daiktų.
Noriu rašyti apie knygas, kurios man buvo visada įdomios ir kurių perskaitau labai daug.
Noriu rašyti apie kasdienius atradimus, nesvarbu kur - internete, gatvėje, parduotuvėje ar namuose.
Tiek noriu, o kaip bus nežinau, bet tikiuosi geriausio :)