trečiadienis, kovo 24

Sofijai jau 3!


Vakar atšventėm/paminėjom trečią Sofijos gimtadienį. Pirmas tikras vaikų balius buvo namuose.

Nuostabu matyti kai vaikas keičiasi, auga, protingėja. Jau trijų, o tiek šnekos, minčių ir įdomybių pilna. Labai norėčiau kažkaip glaustai aprašyti savo trimetę, bet tai tiesiog neįmanoma. Metų pradžioje pradėjusi šnekėti suprantamai visiems, ne tik namiškiams, dabar kalba puikiai, deklamuoja eilėraščius ir dainuoja dainas. Užsiimam įvairiais rankdarbiais, lipdymu, klijavimu ir piešimu, mėgstamas žaidimas - Lego, atiduotas mano brolio. Ir žinoma knygos. Tai pats mėgstamiausias daiktas/žaislas namuose. Ir ne tik Sofi, bet ir Juliaus, abiem gali nebūti kitų žaislų, bet knygos privalomos. Džiaugiuosi dėl to, labai tikiuosi, kad ateityje knyga išliks mėgstama.
Mes padovanojom Sofijai pirmą stalo žaidimą, kurį gali žaisti ir visa šeima. Reikia išdėlioti ant stalo korteles, o vaikui užsidengus akis suaugęs kelias koteles apverčia ir vaikas turi surasi kuriose kortelėse pasikeičia paveikslėlis. Sofijai įdomu, man patinka, kad žaidimas trunka neilgai, todėl jai neatsibosta ir įmanoma pažaisti iki galo.
Vienas neišspręstas dalykas, ar jau vesti Sofi į darželį. Negaliu apsispręti ar tikslinga tai daryti prieš vasarą, kai vis tiek visur važinėsim ir reguliariai darželio lankyti nelabai galėsim..


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą